0 %

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Kolat ailesi olarak uzun yılların bize kattığı bilgi, birikim ve tecrübe ile Konya’da, Kolat Motosiklet A.Ş. kurulmuştur. Şirketimiz, 2013 yılında bünyesindeki tesiste ‘Özgürlüğün Adı’ sloganıyla Falcon markalı motosiklet, scooter ve elektirikli bisiklet üretimine geçmiştir.

20.000 m2’lik tesisimizde yıllık yüz bin adet motosiklet üretim kapasitesi ile Falcon motosikletlerimiz tamamen Avrupa standartlarında ‘EEC’ belgeli olarak kalite kontrol noktasında tüm testlerden geçerek üretilmektedir. Şirketimiz sektöründe sürekli değişen piyasa şartlarını da göz önünde tutarak kendisini üretim, kalite kontrol, satış ve satış sonrası hizmetlerde güven, kalite, özgünlük, çeşitlilik ve modernizasyon anlamında bir misyon edinmiştir.

Ayrıca şirketsel bazda AR-GE çalışmaları ile birlikte kalite, model çeşitliliği ve modernizasyon noktasında uluslararası firmalarla diyaloglarımıza hız vermiş durumda olup, bu doğrultuda dünya devi firmalar ile işbirliği yapılmıştır.

Zarar etme kaygısı gütmeden, en kaliteli ürünü en ucuza satışa sunma yolunda ciddi adımlar atılmıştır. Falcon motosikletlerimiz şirketimiz tarafından satış ve satış sonrası hizmetler için Türkiye’nin her bölgesinde karşılıklı güven, titizlik ve iletişime dayalı 300’ü aşan bayi ağı ve 400’ü aşan servis noktası ile müşterilerimize en iyi hizmetin zamanında sunulması amaçlanmıştır. Kurulduğu günden bu yana bayi ve servis noktalarında ‘Bir aile olma’ mantığı ile çalışmalarını yürütmüş ve bu felsefesini de daima devam ettirecektir.

Tüm kullanıcılarımızın beğendiği Falcon motosikletlerimiz özgün tasarımı, yüksek performansı, yüzde 30’a varan yakıt tasarrufu, model çeşitliliği ve Türkiye’de ilk olma özelliğini taşıyan 5 vites 100 cc motosikletleri ile piyasada yeni bir çığır açmış ve tüm dikkatleri üzerine çekerek sektöre damgasını vurmuştur.

Motosiklet sektöründe her zaman öncü olan Falcon, bu özelliğini 2017 sezonunda 200cc ve 250cc üst sekment motosikletleri ve bünyesinde yeni flc markalı motosiklet yağı ve Falcon markalı muhtelif motosiklet aküsü üretimleri ile de sektörde kendisinden söz ettirmeye devam edecektir.

Türkiye’de Anadolu’nun yükselen sesi olarak anılan şirketimiz ‘Özgürlüğün Adı’ sloganı ile üretmekte olduğu Falcon markalı motosikletler ile sektörde pazar payımız yükseğe taşımış ve Türkiye’de lider markalar arasına girmiştir. Hedefimiz yüzde yüz yerli üretim ile ihracatı güçlendirip, uluslararası pazarda hak ettiğimiz yere ulaşmaktır.

Kolat Motor AŞ. olarak Falcon motosikletlerimiz, donanımlı profesyonel yönetim kadromuz ve teknik personelimizin özverili ve gayretli çabalarıyla müşterilerimize hizmetin en iyisini sunmaktan gurur duymaktayız.

Farklı olmak bizim işimiz...

FİRMA BİLGİSİ

YÖNETİM KURULU
Yönetim Kurulu Başkanı : İSMAİL HAKKI KOLAT
Yönetim Kurulu Başkan Yrd. : ELİF YAŞAMIŞ
Yönetim Kurulu Üyesi : BETÜL KOLAT
Taahhüt Edilen Sermayesi : 14.150.000,00.-(on dört milyon yüz elli bin ) TL
Ödenen Sermaye : 14.150.000,00.-(on dört milyon yüz elli bin) TL
Ticaret Sicil No : 36159

Adres : Büyük Kayacık Mah. 4. Organize San. Böl. 407 Sk. No:7 SELÇUKLU / KONYA